Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dermazin 10mg/g-crema x 50g-Lek Pharmaceuticals SI SULFADIAZINUM
- Număr anunț
- DA40583057
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.143,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.143,30 RON
- Data publicării
- 09.06.2026 11:29
- Termen limită
- 14.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.143,30 RON
din 1.143,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro