Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOVOMIX 30 FLEXPEN 100U/ml X 5 stilouri INSULINUM ASPART- DIABET MAI IUNIE 2026 FARM. 43
- Număr anunț
- DA40601917
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160 RON
- Valoare atribuită
- 160 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 08:50
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160 RON
din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro