Atribuită Cumpărare directă

Furnizare borduri cauciucate

Număr anunț
DA35288802
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
SPORT TARTAN S.R.L. (CUI 47585882)
Cod CPV
33682000-4 · Dale de cauciuc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
265.050 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265.050 RON