Ofertă acceptată Cumpărare directă

APTAMIL PREMATIL x 400 g

Număr anunț
DA40606051
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
Cod CPV
15884000-8 · Alimente pentru nou-nascuti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.292 RON
Valoare atribuită
10.292 RON
Data publicării
11.06.2026 11:47
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.292 RON

din 10.292 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.