Ofertă acceptată Cumpărare directă

DUOPOWER 6X50 S DIBLU NYLON 100,00 BUC , SET ACCESORII SN1 300-400CM 30 SET

Număr anunț
DA40588827
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44115810-0 · Sine si cleme de perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,48 RON
Valoare atribuită
331,48 RON
Data publicării
09.06.2026 15:42
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,48 RON

din 331,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.