Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teu PE 100 SDR 11 D 110-25

Număr anunț
DA40609917
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
DE811121471 Georg Fischer GmbH
Cod CPV
44162100-4 · Accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
814,88 RON
Valoare atribuită
814,88 RON
Data publicării
11.06.2026 14:30
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

814,88 RON

din 814,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.