Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,9% sub estimat
ONKO BCG
- Număr anunț
- DA40608030
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33651630-3 · Vaccinuri BCG (liofilizat) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.880 RON
- Valoare atribuită
- 5.652 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2026 13:11
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.652 RON
din 5.880 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 228 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.