Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de spalat rufe cu incarcare verticala Heinner HWM-TL7012C++
- Număr anunț
- DA40604429
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.297,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.297,51 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 10:43
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.297,51 RON
din 1.297,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro