Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet accesorii de tevarie
- Număr anunț
- DA40604094
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 44167300-1 · Cotituri, profile T si accesorii de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.147,85 RON
- Valoare atribuită
- 5.147,85 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 10:29
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.147,85 RON
din 5.147,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro