Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 36,7% sub estimat

INSTRUMENTE CHIRURGICALE

Număr anunț
DA40596804
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.565,92 RON
Valoare atribuită
51.600 RON 36,7% sub estimat
Data publicării
10.06.2026 13:06
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 07:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.600 RON

din 81.565,92 RON estimat 36,7%

Adjudecat la 63,3% din estimat · economie 29.965,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.