Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OFERTA RCA CONFORM ADV 1532715
- Număr anunț
- DA40610376
- Autoritate contractantă
- Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
- Furnizor / câștigător
- DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
- Cod CPV
- 66518200-6 · Servicii de societati de asigurari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.803,53 RON
- Valoare atribuită
- 3.803,53 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 14:52
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.803,53 RON
din 3.803,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro