Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta si implementare sistem de managament al calitatii
- Număr anunț
- DA40608565
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE NEW CLASSROOM S.R.L. (CUI 44286690)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.000 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 13:33
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.000 RON
din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro