Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 40,0% sub estimat
Servicii evaluare imobile comuna Tinca
- Număr anunț
- DA40604520
- Autoritate contractantă
- COMUNA TINCA (CUI 4794605)
- Furnizor / câștigător
- LEUVAL EXPERT S.R.L. (CUI RO49307629)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON 40,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2026 10:46
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 4.000 RON estimat
40,0%
Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 1.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.