Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola etichete termice 40x21mm 2000 et./rola ZINTA
- Număr anunț
- DA40604370
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30199760-5 · Etichete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345,50 RON
- Valoare atribuită
- 345,50 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 10:40
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
345,50 RON
din 345,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro