Ofertă refuzată Cumpărare directă

MILRINONE ZENTIVA 1 MG/ML SOL INJ/PERF CT*10 FL (MILRINONUM)

Număr anunț
DA40609347
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.504 RON
Valoare finală
56.504 RON
Data publicării
11.06.2026 14:06
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.