Ofertă acceptată Cumpărare directă

Astonin H 0.1mg-cpr. x 50-Merck RO.

Număr anunț
DA40605030
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,73 RON
Valoare atribuită
82,73 RON
Data publicării
11.06.2026 11:05
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,73 RON

din 82,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.