Ofertă acceptată Cumpărare directă

FENOFIBRAT TERAPIA 145 MG X 30 CPR FILM / LIPANTIL NANO 145 MG

Număr anunț
DA40590018
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.420 RON
Valoare atribuită
3.420 RON
Data publicării
10.06.2026 08:29
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.420 RON

din 3.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.