Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare echipamente dig mal stang rau Bega, localitatea Chizatau, judetul Timis.

Număr anunț
DA40603385
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
Furnizor / câștigător
ALEXIANA TIM S.R.L. (CUI 41887024)
Cod CPV
45221211-4 · Subtraversare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167.525 RON
Valoare atribuită
167.525 RON
Data publicării
11.06.2026 10:00
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167.525 RON

din 167.525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.