Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezerva rezerve mop mopuri plat plate profesional bumbac prindere urechi 40 cm alb ESENIA EXTRA BASI

Număr anunț
DA40597956
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39224100-9 · Maturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.614 RON
Valoare atribuită
1.614 RON
Data publicării
10.06.2026 13:51
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.614 RON

din 1.614 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.