Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii teleconferinta Webex
- Număr anunț
- DA40616069
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala a Functionarilor Publici (CUI 12979825)
- Furnizor / câștigător
- DATANET SYSTEMS CLUJ S.R.L. (CUI RO18235379)
- Cod CPV
- 64224000-2 · Servicii de teleconferinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.950 RON
- Valoare atribuită
- 4.950 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 11:14
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.950 RON
din 4.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro