Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOCOLANT 10 X 10 CM,PANOU ALUCOBOND A2

Număr anunț
DA40611281
Autoritate contractantă
COMUNA SIBOT (PRIMARIA SIBOT) (CUI 4562354)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SERVICE SRL (CUI RO13807216)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
620 RON
Valoare atribuită
620 RON
Data publicării
11.06.2026 15:40
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

620 RON

din 620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.