Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie igienica 0.6 ron/buc +tva
- Număr anunț
- DA40610675
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- DE FACTO INCOM SRL (CUI RO5480392)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.830 RON
- Valoare atribuită
- 1.830 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 15:07
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.830 RON
din 1.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro