Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 5.85% * 100ML*20 FLAC BRAUN

Număr anunț
DA40606530
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
24312120-1 · Cloruri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492,51 RON
Valoare atribuită
492,51 RON
Data publicării
11.06.2026 12:08
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

492,51 RON

din 492,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.