Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Chinga de Ridicare cu 4 Brate si Carlige G80 – Capacitate 5 Tone, Lungime 1 Metru
- Număr anunț
- DA40602814
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- ARONA SRL (CUI 37247302)
- Cod CPV
- 42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690 RON
- Valoare finală
- 690 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 09:35
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.