Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuș toner TN118 pentru Bizhub 195 215 226 OEM

Număr anunț
DA40609324
Autoritate contractantă
ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,67 RON
Valoare atribuită
458,67 RON
Data publicării
11.06.2026 14:05
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,67 RON

din 458,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.