Ofertă acceptată Cumpărare directă

ableta LENOVO Idea Tab, 11" 2.5K (2560x1600) IPS 500nits, 8GB RAM, 256GB, Wi-Fi + 5G, Luna Grey, Le

Număr anunț
DA40609454
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237450-8 · Tablete grafice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.359,50 RON
Valoare atribuită
12.359,50 RON
Data publicării
11.06.2026 14:12
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.359,50 RON

din 12.359,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.