Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional laser monocrom Brother MFC-L2802DW, Fax, A4
- Număr anunț
- DA40596077
- Autoritate contractantă
- APA SERVICE SA (CUI 22131317)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 777,51 RON
- Valoare atribuită
- 777,51 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 12:36
- Termen limită
- 15.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
777,51 RON
din 777,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro