Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Stent coronarian farmacologic activ (diametre atipice ex. 2.0; 4.5; 5.0 mm) TruStar
- Număr anunț
- DA40599511
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33111710-1 · Accesorii pentru angiografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.550 RON
- Valoare finală
- 17.550 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 14:57
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.