Atribuită Cumpărare directă

SN 55022 FILTRU SEPARATOR PENTRU REZERVOR DE MOTORINA

Număr anunț
DA35333078
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Constanta (CUI 2981780)
Furnizor / câștigător
ZAMTUDO CONSULTING SRL (CUI 38268036)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
322,69 RON
Data publicării
23.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322,69 RON