Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAME MICROTOM LOW PROFILE 819 – PACHET 50 BUC

Număr anunț
DA40602982
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA TIMISOARA (CUI 13713243)
Furnizor / câștigător
IFJ CONSULTING S.R.L. (CUI 43145145)
Cod CPV
42113172-0 · Lame (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.960 RON
Valoare atribuită
10.960 RON
Data publicării
11.06.2026 09:42
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.960 RON

din 10.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.