Acasă · Licitații
· Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AROVIT DULC.FR.PAD.340G - 6BUC
- Număr anunț
- DA40616681
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr. 47 (CUI 29170976)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15332200-6 · Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70,80 RON
- Valoare atribuită
- 70,80 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 11:38
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70,80 RON
din 70,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro