Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achiziționare de Servicii de design interior
- Număr anunț
- DA40607119
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- I.O.G. ARHITECTURA SRL (CUI 38576273)
- Cod CPV
- 79932000-6 · Servicii de arhitectura de interior (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.380 RON
- Valoare finală
- 31.500 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 12:34
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.