Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider minibar Arctic AT4746M4W, 46 l, Clasa E, Usi reversibile, H 49.6 cm, Alb

Număr anunț
DA40605116
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
42513200-7 · Echipamente de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,03 RON
Valoare atribuită
495,03 RON
Data publicării
11.06.2026 11:09
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,03 RON

din 495,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.