Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASCA NEBULIZATOR / MASCA NEBULIZARE ADULTI / COPII / NOU NASCUTI, STERILA MARCAJ CE / EUROMED

Număr anunț
DA40617003
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33157110-9 · Masca de oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,50 RON
Valoare atribuită
114,50 RON
Data publicării
12.06.2026 11:51
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,50 RON

din 114,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.