Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTOUR PLUS BANDELETE
- Număr anunț
- DA40614638
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217,75 RON
- Valoare atribuită
- 217,75 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 10:17
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
217,75 RON
din 217,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro