Ofertă acceptată
Cumpărare directă
No-Spa 40mg PVC x 24cpr. / DROTAVERINUM
- Număr anunț
- DA40609209
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 417,25 RON
- Valoare atribuită
- 417,25 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 14:01
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
417,25 RON
din 417,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro