Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REGEN-AG 10 mg/g x 100 g crema
- Număr anunț
- DA40608012
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950,40 RON
- Valoare atribuită
- 950,40 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 13:11
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
950,40 RON
din 950,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro