Ofertă refuzată Cumpărare directă

PANTOPRAZOL ROMPHARM 40 mg pulb.pt.sol.inj. X 10 flac. PANTOPRAZOLUM

Număr anunț
DA40606881
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.900 RON
Valoare finală
38.800 RON
Data publicării
11.06.2026 12:23
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.