Ofertă acceptată Cumpărare directă

VISIPAQUE 320MG I/ML SOL INJ 100 ML CT*10FL

Număr anunț
DA40606790
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.780 RON
Valoare atribuită
9.780 RON
Data publicării
11.06.2026 12:19
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.780 RON

din 9.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.