Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET REACTIVI UTS
- Număr anunț
- DA40606200
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Furnizor / câștigător
- DIAPRO TOP SRL (CUI 32730160)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.019 RON
- Valoare finală
- 20.019 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 11:53
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.