Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furosemid 40mg x 20cpr. / FUROSEMIDUM
- Număr anunț
- DA40604426
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
- Cod CPV
- 33622300-9 · Diuretice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,70 RON
- Valoare atribuită
- 26,70 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 10:43
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26,70 RON
din 26,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro