Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL ETILIC 96% PA – 1L; TOLUEN PA - 1 L; ACETONA PA - 1 L;

Număr anunț
DA40602913
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA TIMISOARA (CUI 13713243)
Furnizor / câștigător
IFJ CONSULTING S.R.L. (CUI 43145145)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.840 RON
Valoare atribuită
4.840 RON
Data publicării
11.06.2026 09:39
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.840 RON

din 4.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.