Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multivitamine+Minerale x 56 cpr, Telexeer 110mg x 60cpr, Tavanic 500 x 7cpr

Număr anunț
DA40600527
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ACTIVCARE PHARM SRL (CUI 35234721)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,28 RON
Valoare atribuită
705,28 RON
Data publicării
10.06.2026 15:57
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,28 RON

din 705,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.