Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CASPOFUNGINA 50 mg, METILPREDNISOLON 500mg pulb
- Număr anunț
- DA40598377
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33651200-0 · Antimicotice pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.437 RON
- Valoare atribuită
- 5.437 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 14:09
- Termen limită
- 15.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 16:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.437 RON
din 5.437 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro