Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Algocalmin 1g/2ml-sol.inj. x 2ml x 5fi-Zentiva RO
- Număr anunț
- DA40597430
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.304 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 13:31
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.304 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro