Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,7% sub estimat

FORTICARE ADVANCED MANGO SI PIERSICA X 125 ML

Număr anunț
DA40511849
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
Cod CPV
33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,44 RON
Valoare atribuită
274,56 RON 7,7% sub estimat
Data publicării
28.05.2026 16:01
Termen limită
03.06.2026 17:00
Data finalizării
29.05.2026 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,56 RON

din 297,44 RON estimat 7,7%

Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 22,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.