Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prontosan 1000 ml -Solutie irigare plagi 400446 OPM

Număr anunț
DA40613268
Autoritate contractantă
Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33711500-2 · Produse pentru ingrijirea pielii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612 RON
Valoare atribuită
612 RON
Data publicării
12.06.2026 09:14
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612 RON

din 612 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.