Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anse calibrate - Anse inoculare - Anse bacteriologice STERILE 1ul / Top Quality ✦ Super Preț ✅
- Număr anunț
- DA40607364
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220 RON
- Valoare atribuită
- 220 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 12:43
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220 RON
din 220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro