Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 39,9% sub estimat
ACCESORII BLOC OPERATOR
- Număr anunț
- DA40596980
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33910000-2 · Instrumente si articole pentru disectie patologica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.870,52 RON
- Valoare atribuită
- 54.000 RON 39,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2026 13:13
- Termen limită
- 15.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 07:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54.000 RON
din 89.870,52 RON estimat
39,9%
Adjudecat la 60,1% din estimat · economie 35.870,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.