Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,1% sub estimat
NUTRIDRINK COMPACT PROTEIN - AROMA RACORITOARE DE FRUCTE ROSII X 500ML (4X125ML)
- Număr anunț
- DA40511328
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,72 RON
- Valoare atribuită
- 224,20 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2026 15:27
- Termen limită
- 03.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2026 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
224,20 RON
din 246,72 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 22,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.